(0)

Par mums

Sākumā bija aizmirstības džungļos ieaudzis ēku pudurītis, deviņi dižvīru kārtā ieskaitāmi ozoli, smilšakmens ala un negurstošs staruts, bet tam visam pāri -sajūta, ka tā vieta ir mūsu!

Un tagad tā vieta ir mūsu- Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā.

Aizmirstības džungļi ne bez mūsu piepalīdzēšanas sāk atkāpties!

Mūsu filozofija: “Ko sēsi- to pļausi”, kas caurvij visu. Tā ir saimniekošana ar atbildību pret dabu, no tās palūdzot un ņemot tikai nepieciešamāko, nevis dabas apzagšana, jo viss dabā ir līdzsvarā.... un tad agri vai vēlu ir klāt vecum vecais teiciens: “Ko sēsi- to pļausi”. Un tas patiesi ir visur un visās dzīves jomās klātesošs. Tikai jautājums- cik katrs no mums to spēj un ir gribēšana jebšu drosme to saskatīt.

Nosaukums “Gredzenmuiža”, jo katram latvietim savs nams ir sava pils- kāpēc lai tā mūsu gadījumā nebūtu muiža!? Muiža pieslīpēšanas stadijā, kurā jumta starpās mitinās sikspārņi, bet piekājē- ežu kolonijas.

Mūsu prece

Izcīnoties caur džungļiem tika atklāti 300 upeņu stādījumi, kas vienkārši ir episka izmēra krūmi, pārsteidz ar ogu gardumu un milzīgumu. Lūk daži vasaras mirkļi iesprostoti stikla burciņās Jūsu baudījumam!

 

Mūsu kazas ir mūsu lepnums, mūsu palīgi un mūsu draugi, kas var paskrubināt kādu drēbju kroku, pabubināt ausī pasaku, dot gardu pienu un maigu vilnu.

No gardā piena mēs piedāvājam Jūsu baudījumam svaigo sieru bez piedevām, lai var izgaršot patieso, garšvielu nenomākto siera garšu.

Mūsu dārziņā aug šis un tas. Ja ir vēlme sieram ko pievienot, vasaras periodā varam piedāvāt svaigi plūktus bazilika, diļļu, pētersīļu pušķīšus.

 

Atbilstoši mūsu dabas un saimniekošanas filozojijai- mūsu kazu vilnas dzija krāsota tikai un vienīgi ar dabā atrodamu augu novārījumiem un kodināta ļoooti stiprās, noraudzētās kazu piena sūkalās.

 

Klīstot pa mūsu pļavām un mežu, tiek salasīti ne tikai augi dziju krāsošanai, bet arī atspirdzinošām tējam, ko arī piedāvājam Jūsu baudījumam.